گل های تازه و تازه گل و گیاهان گل

این باغبان ماهر دستگاه های زیادی را برای دستیابی به یک تخت گل یا حاشیه رنگارنگ به کار گرفته است. به عنوان مثال ، با کاشت پیازهای گل بهاری بین و زیر گلهای دیگر ، هر فوت مربع از زمین باید حداقل دو محصول شکوفا شود. برعکس ، بعد از شکوفه دادن پیازهای بهار ، مانند گل نرگس و گل لاله ، ممکن است برای شکوفه تابستان با گیاهان یکساله کاشته شود. با گذشت یکساله شکوفه های تابستانی در سپتامبر ، می توان گل های گل داودی را از قسمت دیگری از باغ پیوند داد. یک برنامه منظم ، که از قبل تهیه شده باشد ، کار کردن نمایش از فصلی به فصلی را ساده می کند. انواع گلهای تازه و شکوفه گذاری شده و گیاهان سبزی که می روید ، با توجه به میزان نور خورشید موجود تعیین می شود. این از یک تخت به یک تخت متفاوت است. بیشتر گلها در آفتاب کامل رشد می کنند اما تعداد کمی از آنها به سایه احتیاج دارند. دیگران سایه را تحمل می کنند ، اگرچه با کراسولا  مقدار بیشتری از نور خورشید عملکرد بهتری دارند. بنابراین می توان گل هایی را در سایه درختان ، بوته ها و ساختمان ها حتی در جایی که تابش مستقیم نور خورشید نمی رسد ، داشت. گیاهانی مانند سرخس ، بسیاری از گلهای وحشی و بگونیا باید در برابر آفتاب تابستان محافظت شوند ، زیرا در غیر این صورت ممکن است آفتاب سوخته باشند. هنگام تهیه برنامه ، مهم است که بدانید هر نوع گل چقدر رشد می کند تا گلهای بلند رشد را در مقابل گلهای پایین قرار ندهید.

هنگام تهیه برنامه ، مهم است که بدانید هر نوع گل چقدر رشد می کند تا گلهای بلند رشد را در مقابل گلهای پایین قرار ندهید. عادت رشد نیز باید شناخته شود ، به طوری که توده های عظیم مانند گل صد تومانی را در کنار پرورش دهندگان کوچکتر و ضعیف تر مانند گل زنگوله هلو جمع نکنید. یا هسته اصلی پراکنده در کنار گل پامچال ژاپنی کم و منگوله ای. تولیدکنندگان بسیار عالی مانند خشخاش ستون و پخش فانوس چینی واقعاً بهتر است در کنار تخت های گلهای دیگر نگهداری شوند. درباره برنامه ریزی رنگ بندی در باغ مطالب زیادی گفته و نوشته شده است. فکر کردن برای آنها جذاب است ، اما انجام آنها اغلب دشوار است.

اگر نتایج مطابق انتظار نیست ناراحت نشوید. گلها روشی تحریک کننده دارند که درست در زمان لازم شکوفا نمی شوند ، بنابراین ترکیبات با برنامه ریزی دقیق ممکن نیست. رنگ ها نیز متفاوت است. آبی در کاتالوگ همیشه تصور شما از رنگ آبی نیست. این شامل اسطوخودوس ، بنفش ، قرمز ، صورتی ، نارنجی ، زرد و غیره از طریق رنگین کمان است. در هر صورت ، به اندازه کافی شاخ و برگ سبز وجود دارد تا ترکیب رنگهای غیرممکن را تسخیر کند. بعضی از افراد دوست دارند گلهایشان جلوی خانه باشد که در آن دیده می شود. دیگران ترجیح می دهند در خلوت از آنها لذت ببرند. خوب است به یاد داشته باشید که در اوایل بهار و پاییز ممکن است هوا برای لذت بردن از فضای باز مساعد نباشد. بکارید تا شکوفا شدن هوای سرد از گرما و راحتی خانه ، با استفاده از پنجره ها به عنوان وسیله ای برای دسترسی به باغ ، لذت ببرید. همچنین می توان گل ها را کاشت تا از قسمت پاسیو یا پیک نیک دیده شود. در هر نمونه ، باغی با الگوی یا طرح دلپذیر و زمینه مناسب از باغ بدون آن رضایت بخش تر است.